Fotografia produktowa

Dzięki fotografii produktowej potrafimy wydobyć piękno, wyjątkowość i korzyści, jakie dają Twoje produkty lub usługi. Nie od dziś wiadomo, że istotnym narzędziem, który ma duży wpływ na skuteczność podejmowanych działań promocyjnych i wielkość sprzedaży jest właśnie fotografia produktowa. Wrocław i Kraków to miasta, w których znajdziesz naszą ofertę. Dzięki przemyślanej i odpowiadającej Twoim oczekiwaniom koncepcji tworzymy efektywne, naturalne oraz atrakcyjne dla przyszłego odbiorcy ujęcia Twojego produktu, które wzmocnią efekty prowadzonych kampanii reklamowych i będą podstawą skutecznych działań marketingowych.

Odpowiednie przedstawienie produktów na stronie ma ogromny wpływ na zwiększenie wyników sprzedaży, ponieważ przeważająca liczba osób to wzrokowcy, dla których dokładne obejrzenie produktu jest kluczowe przed podjęciem ostatecznej decyzji zakupowej. Fotografia produktowa jest chętnie wykorzystywana w Internecie jako uzupełnienie różnorakich działań marketingowych. Odpowiednie zdjęcie reklamowe ukazuje produkt, uwzględniając jego szczegóły i najważniejsze walory. Przedstawianie w taki sposób produktów w sieci jest dzisiaj podstawą, jeśli zależy nam na skutecznej sprzedaży i kreowaniu wizerunku profesjonalisty w swojej dziedzinie. Nasza firma przywiązuje ogromną wagę do jakości świadczonych usług, dlatego nasze zdjęcia zawsze są wykonywane w profesjonalny sposób. Dobrze wykonana fotografia produktowa – a tylko takie oferujemy w naszych studiach w Krakowie i Wrocławiu – potrafi uatrakcyjnić produkt i znacząco zwiększyć zainteresowanie nim. Jakąkolwiek działalność marketingową prowadzisz, warto pomyśleć także nad uzupełnieniem swojej strategii poprzez wykorzystanie profesjonalnych zdjęć produktowych.

Zdjęcia reklamowe

Dzięki fotografii produktowej możesz przekazać najważniejsze cechy i zalety produktu oraz sprawić, że będzie on atrakcyjniejszy dla odbiorcy. We Wrocławiu i w Krakowie zdjęcia reklamowe wykonujemy w studiu zdjęciowym z użyciem lamp błyskowych lub w studiu zaaranżowanym u klienta, aby sesja zdjęciowa przebiegała sprawniej. W przestrzeni miejskiej niejednokrotnie możemy znaleźć billboardy i plakaty z jaskrawym i odpychającym tłem. W Pix Agency preferujemy fotografowanie produktu na białym tle, które w większości przypadków jest lepszym, bardziej czytelnym rozwiązaniem. Wykonujemy także zdjęcia produktów z aranżacją. Specjalizujemy się w formie fotografii reklamowej, jaką jest packshot – z usługi można skorzystać zarówno w Krakowie, jak i we Wrocławiu. Różnorodna perspektywa, odpowiednie światło i sceneria to najważniejsze elementy packshotu, które należy wziąć pod uwagę. Fotografię reklamową wykonujemy z użyciem światła zastanego lub – z racji gabarytów czy charakteru fotografowanego przedmiotu lub usługi – sesję reklamową organizujemy na zewnątrz. Warto jest zadbać o odpowiednie zdjęcia produktowe, które możemy zaoferować w Krakowie i Wrocławiu. Co ważne, fotografia reklamowa przygotowywana jest zawsze w porozumieniu z klientem, aby osiągnąć dokładnie taki efekt, jakiego potrzebuje.