Filmy promocyjne

Wykonujemy nowoczesne filmy reklamowe, które mają za zadanie zaprezentować w jeszcze lepszy sposób daną firmę oraz wpłynąć na zwiększenie sprzedaży. Spot reklamowy może opowiedzieć historie firmy, pokazać korzyści danej usługi czy zaprezentować produkt. Ponadto na takim filmie promocyjnym pokazujemy również dobrą atmosferę panującą w biurze, wypowiedzi ważnych osób, procesy na produkcji, wykonane realizacji i wiele innych ważnych elementów firm naszych klientów. Przewagą filmu reklamowego na zdjęciami jest ruch oraz dźwięk dzięki czemu możemy pokazać jeszcze dokładnie czym firma się zajmuje, na czym polega jej przewaga konkurencyjna i jak powstają jej realizacje. Jest to świetne uzupełnienie sesji zdjęciowej, które jeszcze skuteczniej i co najważniejsze w inny sposób dociera do nowych klientów i partnerów biznesowych.

Produkcja filmowa od strony realizacyjnej jest wykonywana profesjonalnym sprzętem filmowym. Następnie odbywa się montaż filmu, koloryzacja oraz każdy film posiada licencjonowaną utwór muzyczny. Jeśli jest taka potrzeba w filmie może pojawić się lektor oraz profesjonalni modele/aktorzy. Gotowy film reklamowy bardzo często zostaje uzupełniony o animacje 2d, logo klienta, napisy czy plansze informacyjne. W takiej formie film promocyjny jest potężnym narzędziem dla marketingu każdej firmy.

Oprócz filmów reklamowych wykonujemy również relacje video z eventów firmowych, filmy z konferencji, filmy instruktażowe, filmy szkoleniowe, filmy produktowe, video wywiady z klientami oraz spoty reklamowe i teledyski. Jednym z ciekawszych usług video jest również nagrywanie kursów online oraz animacje 2D.