Zdjęcia reklamowe dla SportMed

Zdjęcia reklamowe dla SportMed

Przedstawiamy realizację zdjęć reklamowych dla kliniki estetycznej dr Dominiki Paradowskiej. Zdjęcia wykorzystywane są na stronie internetowej oraz na portalach społecznościowych…

Gdzie wykorzystać profesjonalne zdjęcie biznesowe?

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że profesjonalnie wykonane zdjęcie biznesowe jest jak wizytówka naszego przedsiębiorstwa. Fotografia biznesowa pozwala przekazać o firmie i o osobach w niej pracujących więcej niż mogłoby się wydawać. Wykonana raz, może w przyszłości zostać wykorzystana wiele razy i w różnych środkach przekazu. Nie tylko dla potrzeb rekrutacji czy firmowej strony internetowej, ale również w mediach społecznościowych, na wizytówce w formie papierowej, billboardach oraz w innych formach reklamy. Gdzie zatem jeszcze można użyć zdjęcia biznesowego? Na to pytanie staramy się szerzej odpowiedzieć poniżej.

Zdjęcia biznesowe w katalogu firm

Wizytówki firmy są tym, czego klienci często poszukują podczas wyszukiwania informacji o danym przedsiębiorstwie. Profesjonalne zdjęcie biznesowe może zostać użyte w katalogu firm. Będzie to pierwsze dobre wrażenie, jakie zrobisz na klientach i pozwoli im dowiedzieć się, czego mogą oczekiwać od Twojej firmy. Ważne jest również posiadanie zdjęcia w dobrej jakości i wysokiej rozdzielczości, które wyróżni się spośród innych dostępnych w internecie.

Zdjęcia biznesowe w mediach społecznościowych

Niezależnie od tego, czy jest to Linkedln, Facebook, czy Twitter, ważne jest, aby zdjęcia tam zamieszczone były estetyczne oraz dobrej jakości. Zdjęcie biznesowe, np. na Linkedln powinno być wykonane przez profesjonalistę. Jest to w końcu Twoje internetowe CV i udokumentowana ścieżka kariery. Na innych portalach możesz nieco zmienić charakter zdjęcia na mniej oficjalny, jednak zadbaj o to, aby fotografia zachowywała w dalszym ciągu gustowny charakter.

Stopka wiadomości e-mail opatrzona zdjęciem biznesowym

Odrobina wizualnego elementu przy Twoim podpisie e-mail nie zaszkodzi. Fotografia dodana do wiadomości pomoże wyróżnić Twoją osobę spośród innych wiadomości, dodając osobisty akcent. W dzisiejszych czasach spora część konwersacji odbywa się za pośrednictwem poczty elektronicznej lub komunikatora. Jeżeli regularnie kontaktujesz się z zewnętrznymi klientami, musisz zadbać o profesjonalny wizerunek. Dodanie biznesowego zdjęcia do wiadomości e-mail to kreatywny sposób na poznanie Twojej osoby przez ludzi z całego świata.

Oprócz wyżej wymienionych, zdjęcie biznesowe można wykorzystać również:

• na firmowej wizytówce w klasycznej formie drukowanej
• w CV
• na okładkach książek
• w drukowanych czasopismach i magazynach
• w reklamie
• w informacjach prasowych
• na stronie internetowej i blogu
• w rocznych raportach
• na bannerach i billboardach reklamowych.

Menu